Top
Pergole Üretimi

Pergole Üretimi

Pergole üretimi, Safir1 Grup tarafından profesyonel olarak gerçekleştirilen hizmetlerden biridir. Pergola hakkında merak edilen birçok husus bulunmakta. Pergola nedir? Nasıl Üretilir? Pergola çeşitleri nelerdir? Pergola fiyatları nedir? Bu ve bunun gibi birçok sorunun cevabı için bize ulaşabilir ya da okumaya devam edebilirsiniz.

Pergola Nedir?

Pergola sistemleri dilimizdeki karşılığı ile “gölgelik” anlamını taşımaktadır. Daha çok güneşin zararlı ışınlarından koruma amacı ile kullanılan ve güneşlik olarak imal edilen Pergola sistemleri açılır kapanır tavan olarak da düşünülebilir. Ancak raylı bir tavandan çok daha fazlasıdır. Çatılarda bulunan yatay ya da eğimli açıklıkların kapatılması için özel olarak üretilmektedir. Pergola hakkında sadece güneş koruyucu olarak düşünmemek gerekir. Aynı zamanda yağmurlu havalarda yağmurdan da korunmak için harika bir araçtır. Su geçirmez ürünlerin yanı sıra farklı pergola çeşitleri de bulunmaktadır. Peki Pergola çeşitleri nelerdir?

Pergola Çeşitleri

Pergola çeşitleri yapıldıkları malzemeye göre çeşitlenmektedir. Her bir malzeme ise farklı hava koşullarına ve farklı amaçlara binaen tercih edilmektedir. Genellikle ahşap, metal ya da kompozit gibi malzemelerden yapılan pergola ürünleri aslında bir çeşit çatı kapatma aracıdır. Bununla birlikte dış mekan araçları arasında da değerlendirilmektedir.

Pergola ürünlerinin kullanılmasında güneşten ya da yağmurdan korunma gibi amaçların yanı sıra mahremiyetin korunması gibi farklı amaçlar da bulunmaktadır. Alıcıların pergola tercih etme nedenleri farklılaşsa da gerek hava şartlarından korunmak gerekse alan içi mahremiyetin sağlanması gibi nedenler insanları pergola sistemleri tercih etmeye itmektedir.

Pergola sistemleri aynı zamanda hoş görüntü sağlamanın da farklı bir aracıdır. Birçok pergola ürünü dekoratif olarak süslenebilmektedir. Böylece yaşam alanları çok daha doğal ve hoş bir görüntüye ulaşabilmekte. Pergolaların sarmaşıklar ile süslendiği birçok alan görmeniz mümkündür.  Peki Pergola fiyatları nelerdir?

Pergola Fiyatları

Pergola fiyatları, birçok alıcı tarafından merak edilen ve müşterilerin sıklıkla soruşturduğu konulardan biridir. Pergola ürünlerinin farklı malzeme ve ebatlarda imal edilebiliyor olması nedeni ile tek bir fiyat listesi çıkarmak mümkün olmamaktadır. Bununla birlikte kaliteli hizmet ve güvenceli ürünlere uygun fiyatlar ile ulaşmak için Safir1 Grup müşteri temsilcileri ile görüşme sağlayabilirsiniz.

 

Şirket Adresimiz

Merkez: Hacı Bayram Mahallesi Demir Caddesi No: 83/B Altındağ/Ankara

7x24 Çağrı Merkezi

0312 802 09 99
0312 911 93 95

E-Posta Adresimiz

info@safir1grup.com